Сайт joomix.org
Старовижівська громада
header

 img 25462763abcb253a8ba2183eae45486e v optimized11 -15 січня 2021 року в ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» смт Стара Вижівка проводився Тиждень шляхетності «Виховуємо благородну дитину». Дошкільнята старших груп залюбки приймали участь в дидактичних іграх, іграх-забавах, в процесі яких проявляється милосердя, взаємоповага, ввічливість, разом з вихователями виготовляли символи моральних цінностей.
Тиждень пройшов цікаво та змістовно, а створена яскрава Веселка шляхетності буде нагадувати дітям про ті чудові якості, які мають бути у шляхетної людини.

unnamed76767У зв’язку зі зниженням температури повітря з метою попередження обмороження людей на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про облаштування стаціонарного пункту обігріву у гуртожитку Старовижівського професійного ліцею, розташованого за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Забілицька 4, куди громадяни, в разі потреби можуть цілодобово звертатися за допомогою.

Координація його роботи покладена на Старовижівський районний сектор УДСНС у Волинській області.

Даний пункт обігріву призначений для надання першої допомоги у разі обмороження або погіршення самопочуття з причини низької температури повітря. Діставшись пункту людина зможе відігрітися, випити гарячого чаю та у разі значного погіршення самопочуття діждати приїзду швидкої допомоги.

на відео жителі с. Поліського

   ogoloshennya ZNO 13 Сертифікація – це оцінювання професійних компетентностей вчителя. Вона допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які готові поширювати свій досвід. У разі успішного проходження вчитель отримує сертифікат, надбавку до зарплати у 20% впродовж трьох років (термін дії сертифікату) та можливість зарахувати сертифікат як чергову (позачергову) атестацію.
     У 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь близько двох тисяч учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей – вони залежать від наявної кількості вчителів початкової школи. Максимальна кількість заяв від Волинської області -76.
   Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 18 до 31 січня 2021 року. А проходитиме вона у два етапи:
                          - основний етап (18‒27 січня) – у межах кількості для кожного регіону;
                       - додатковий етап (28‒31 січня) – у межах кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для   проходження сертифікації у 2021 році.

IMG 20210106 102328Сьогодні, 06 січня 2021 року, в залі комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради», відбулося позачергове засідання п’ятої сесії Старовижівської селищної ради восьмого скликання, на яке прибули 17 депутатів від загального складу ради.

          На розгляд засідання було винесено 44 питання по яких прийнято 44 рішення.

          На початку засідання, селищний голова Василь Камінський вручив відзнаки селищної ради жителям громади.

         

Аматори клубу с. Седлище комунального закладу "Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради"

Аматори клубу с. Чевель комунального закладу "Центр культури і дозвілля Старовижівського селищної ради"

 

Творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців комунального закладу "Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради", присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки
 

   IMG 4c813b1d056dce97c868f9ead4da5105 V28-31 грудня 2020 року  в ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» смт Стара Вижівка  проводився Тиждень здоров'я «Спорт - здоров'я, спорт – це друг, спорт-це радість, гра і дух». Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Особлива увага приділялася рухливим іграм, іграм та вправам спортивного характеру та спортивним розвагам.
   Всі учасники отримали велике задоволення, ще раз усвідомивши, що найбільший скарб – це здоров'я.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене