Сайт joomix.org
Оприлюднення проектів регуляторних актів
header

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (завантажити).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішенняселищної ради «Про встановлення єдиного податку на території Старовижівської селищної ради» (завантажити).

Проект рішення "Про встановлення єдиного податку на території Старовижівської селищної ради" (завантажити).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (завантажити).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішенняселищної ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Старовижівської селищної ради» (завантажити).

Проект рішення "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Старовижівської селищної ради" (завантажити).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (завантажити).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішенняселищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради» (завантажити).

Проект рішення "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради (завантажити).

Проект рішення Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради на 2021 рік (завантажити).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (завантажити).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради на 2021 рік» (завантажити).

Проект рішення "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Старовижівської селищної ради" (завантажити)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Старовижівської селищної ради „Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Старовижівської селищної ради” (завантажити)

 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене