Сайт joomix.org
Інформація про музичну школу
header

muzsholaСтаровижівська дитяча музична школа розпочала свою діяльність згідно наказу управління культури погодженим з Міністерством культури України від 01 липня 1968 року за № 918. Старовижівська дитяча музична школа є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти, заснована на майні спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Засновником музичної школи є Міністерство культури України, відділ культури Старовижівської районної державної адміністрації та Старовижівська районна рада.
За рішенням сесії Старовижівської селищної ради від 28 серпня 2019 року № 9/5 прийнята з 2 вересня 2019 року, безоплатно із спільної власності сіл, територіальних громад сіл, селища Старовижівського району у комунальну власність Старовижівської селишної ради.

Юридична адреса закладу: 44401, Волинська обл. селище Стара Вижівка, вулиця Незалежності, 52, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Загальна плща – 480.4 кв.м., учбова площа – 440 кв.м.

Дитяча музична школа здійснює навчання та виховання громадян у позаурочний та поза навчальний час. Заклад надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної та світової культури, що готує підґрунтя для занять художньою творчістю для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії галузі культури і мистецтв. Заклад проводить навчально-виховну, методичну, культурно-просвітницьку роботу. Основним завданням закладу є: виховання громадянина України; вільний розвиток особистості; виховання поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу; естетичне виховання дітей та юнацтва-пріоритетний напрямок розвитку культури України; створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку; задоволення потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації; пошук та залучення до навчання здібних, обдарованих і талановитих дітей та молоді, розвиток і підтримка їх здібностей, талантів і обдарувань; задоволення духовних та естетичних потреб громадян.

Старовижівська дитяча музична школа проводить методичну роботу, спрямовану на вдосконалення програм, змісту, форм і методів навчання. Школа працює за річним планом роботи. Навчально-виховний процес у школі здійснюється згідно вимог Типових навчальних планів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, затверджених Наказом Міністерства культури України від 11.08.2015 року за № 588.

Навчальний рік в школі розпочинається 1 го вересня. Дата закінчення навчального року, терміни шкільних канікул визначаються згідно із строками, встановленими Міністерством освіти і науки України. Комплектування груп здійснюється до 15 го вересня. В канікулярні дні заклад працює за окремим планом затвердженим директором. Строки проведення контрольних заходів, академічних концертів, іспитів визначається відділами за погодженням педради. Питання про переведення учнів до наступних класів, видача свідоцтв випускникам вирішується педрадою та затверджується керівником закладу. Випускникам закладу, які в установленому порядку склали випускні іспити видається свідоцтво затверджене Міністерством освіти і науки України.

На сьогоднішній день в школі навчається 98 учнів. З них: 6 учнів з району та 92 з Старовижівської ОТГ.
На відділі народних інструментів навчається – 46 учнів, на фортепіанному – 33, сольному співу навчається – 11 уч, грі на скрипці – 8 учнів.
Навчальний процес забезпечує 12 викладачів. П’ятеро з яких мають повну вищу освіту. Відрадно те, що з дванадцяти викладачів восьмеро є випускниками цієї школи.
Крім індивідуальних занять на спец інструменті навчальний процес передбачає і колективні форми роботи. В школі створений та прекрасно працюють: багаторазовий переможець обласного свята кобзарського мистецтва капела бандуристів (кер. В. Левчук), ансамбль гітаристів кер. В. Бірюк, ансамбль домристів кер. І. Супрунюк, дипломант обласного фестивалю-конкурсу «Калинова сопілка» 2018 р. ансамбль народних інструментів «Веселка» кер. О. Намісняк, ансамбль сопілкарів кер. І. Хоміч. Основу репертуару яких складають українські народні, класичні, сучасні та патріотичні композиції. Всі ці колективи проводять активну концертно-просвітницьку діяльність не тільки в селищі , а й в районі.

Школа по праву гордиться своїми колишніми учнями, котрі пов’язали своє подальше життя з професійною музикою це: Заслужена артистка України Наталія Ануфрієнко (Тусь), солістка академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля», Заслужена артистка України Лідія Остапчук (Созонік), солістом Волинського державного академічного народного хору, Заслуженим артистом України Ярославом Дричиком, Заслуженим працівником культури Білорусії Галиною Мрочкою (Яворською), а також випускниками котрі продовжують навчання у вищих та середніх спеціалізованих мистецьких навчальних закладах.

Особлива увага приділяється в школі виховній роботі. Через засоби музичного мистецтва в школі щорічно проводяться виховні заходи з дітьми патріотичного спрямування які формують національну гідність та свідомість підростаючого покоління.
Фінансування Старовижівської ДМШ здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та плати за навчання учнів. Розмір плати за навчання учнів встановлюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів та місцевими органами виконавчої влади.

Колективи закладу, які ведуть концертну діяльність:
- Капела бандуристів керівник В. Левчук
- Ансамбль гітаристів керівник В. Бірюк
- Ансамбль домристів керівник І. Супрунюк
- Ансамбль сопілкарів керівник І. Хоміч
- Вокальний ансамбль керівник О. Гречана
- Ансамбль народних інструментів «Веселка» керівник О. Намісняк

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕВЕЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сесії селищної ради

Безоплатна правнича допомога

Цивільний захист та територіальна оборона

Пробація

Паспорт громади

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Оголошення-громадських-слухань

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене