Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20220214 10232914 лютого 2022 року відбулося позачергове засідання дев’ятнадцятої сесії Старовижівської селищної ради восьмого скликання, на якому розглянуто 65 питань.

На початку засідання депутати озвучили свої запити та звернення.

Після цього було заслухано звіт директора Комунального некомерційного підприємства «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» Старовижівської селищної ради щодо забезпечення роботи медичних пунктів тимчасового базування в населених пунктах громади.

Прийнято рішення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Старовижівська багатопрофільна лікарня» Старовижівської селищної ради, затверджено Порядок проведення даного конкурсу та склад конкурсної комісії. Варто зазначити, що дія контракту з Тетяною Свіржевською, яка до цього очолювала дане підприємство охорони здоров’я, завершилася 10 лютого.

Окрім того, депутатами було внесено зміни до складу виконавчого комітету селищної ради та вирішено ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю селищної ради та ін.

Більше п’ятдесяти питань стосувалися земельних відносин.

Апарат Старовижівської селищної ради

создание веб сайтов в Коростене