Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20210122 093429 minЩороку 22 січня – в день проголошення Акту Возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 102 роки тому на Софійській площі в Києві, традиційно відзначається День Соборності України. Так, і сьогодні, з нагоди пам’ятної дати, селищний голова Василь Камінський поклав квіти до пам’ятника «Борцям за волю і незалежність України». На урочистому зібранні також були присутні керівник апарату Старовижівської райдержадміністрації Вячеслав Недзельський, учасники Живого ланцюга - Іван Омельчук та Віталій Хавень, активісти та небайдужі жителі селища.
  День Соборності України – символічне свято для кожного з нас, яке народилося з мрій, прагнень та зусиль багатьох поколінь борців за незалежність і соборність, могутній вияв волі українців до єдності.

 Апарат селищної ради

 1256921 січня 2021 року під час наради директорів закладів загальної середньої освіти було розглянуто ряд актуальних питань щодо організації освітнього процесу в ІІ семестрі цього навчального року: дотримання карантинних заходів, умови проведення пробної та основної сесії ЗНО-2021; належне функціонування шкільних веб -сайтів шкіл.
Також в ході наради працівники Держпродспоживслужби надали детальні роз’яснення та консультації щодо організації гарячого харчування дітей шкільного віку та дотримання вимог до розкладу уроків.

Гуманітарний відділ Старовижівської селищної ради

 img 25462763abcb253a8ba2183eae45486e v optimized11 -15 січня 2021 року в ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» смт Стара Вижівка проводився Тиждень шляхетності «Виховуємо благородну дитину». Дошкільнята старших груп залюбки приймали участь в дидактичних іграх, іграх-забавах, в процесі яких проявляється милосердя, взаємоповага, ввічливість, разом з вихователями виготовляли символи моральних цінностей.
Тиждень пройшов цікаво та змістовно, а створена яскрава Веселка шляхетності буде нагадувати дітям про ті чудові якості, які мають бути у шляхетної людини.

unnamed76767У зв’язку зі зниженням температури повітря з метою попередження обмороження людей на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення про облаштування стаціонарного пункту обігріву у гуртожитку Старовижівського професійного ліцею, розташованого за адресою: смт. Стара Вижівка, вул. Забілицька 4, куди громадяни, в разі потреби можуть цілодобово звертатися за допомогою.

Координація його роботи покладена на Старовижівський районний сектор УДСНС у Волинській області.

Даний пункт обігріву призначений для надання першої допомоги у разі обмороження або погіршення самопочуття з причини низької температури повітря. Діставшись пункту людина зможе відігрітися, випити гарячого чаю та у разі значного погіршення самопочуття діждати приїзду швидкої допомоги.

на відео жителі с. Поліського

   ogoloshennya ZNO 13 Сертифікація – це оцінювання професійних компетентностей вчителя. Вона допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які готові поширювати свій досвід. У разі успішного проходження вчитель отримує сертифікат, надбавку до зарплати у 20% впродовж трьох років (термін дії сертифікату) та можливість зарахувати сертифікат як чергову (позачергову) атестацію.
     У 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь близько двох тисяч учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей – вони залежать від наявної кількості вчителів початкової школи. Максимальна кількість заяв від Волинської області -76.
   Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 18 до 31 січня 2021 року. А проходитиме вона у два етапи:
                          - основний етап (18‒27 січня) – у межах кількості для кожного регіону;
                       - додатковий етап (28‒31 січня) – у межах кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для   проходження сертифікації у 2021 році.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене