Сайт joomix.org
Новини
header

 

5ec62205142fd744293398Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати:

 • математика – 25 червня,
 • українська мова і література – 30 червня,
 • фізика – 2 липня,
 • іспанська, німецька, французька мови – 6 липня,
 • англійська мова – 7 липня,
 • історія України – 9 липня,
 • біологія – 13 липня,
 • географія – 15 липня,
 • хімія – 17 липня.

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО визначатимуться:

 • з математики, фізики – до 16 липня,
 • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня,
 • з географії, хімії – до 28 липня.

Відповідно, результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:

 • з математики, фізики – до 17 липня,
 • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня,
 • з географії, хімії – до 29 липня.

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.

  dfgeЦьогоріч наша громада звернулася до управління освіти і науки Волинської ОДА з проханням у виділенні коштів на заміну обладнання харчоблоку у приміщенні початкової школи-гімназії в смт Стара Вижівка. Ця пропозиція була врахована і з державного бюджету виділено кошти в сумі 456576 гривень, а також передбачено співфінансування з селищного бюджету – 50730 грн. Таким чином, загальна сума на оновлення обладнання для їдальні складає 507306 гривень. За ці кошти планується закупівля плити електричної, зонда витяжного, мийки, стелажів, котла водогрійного, шафи холодильної та іншого обладнання.
     Сучасне оснащення харчоблоку надасть можливість досягти найважливішої мети – забезпечити учнів якісним харчуванням, комфортним перебуванням в школі та зекономити енергоресурси.

                                                                                                                                                                                                                      Апарат селищної ради

  dfgРеформа якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти продовжується в цьому році. Кабінет Міністрів України розподілив кошти субвенції на Нову українську школу, в результаті чого Старовижівська ОТГ отримала 482, 244 тис. грн.,
з них:     129,058 тис. грн. на придбання дидактичних матеріалів;
               181,459 тис. грн. на придбання меблів;
               171,727 тис. грн. на закупівлю комп’ютерного обладнання.
   Окрім того, з бюджету громади виділено 150,0 тис. грн. на співфінансування цього проекту, що складає 31% від загальної суми.
   Цьогоріч у восьми школах громади очікується 169 першокласників ( супроти 132 учнів 1 класу минулого року) , найбільше з яких – 100 учнів у Старій Вижівці, а також 20 – у Галиній Волі, 14 – у Смолярах. Значно менше – 10 школярів у Мизовому, 8 – у Новій Вижві, по 6 у Поліському та Седлищі, 5 – у Чевелі.
   За вищезазначені кошти субвенції та бюджету селищної ради для усіх майбутніх першокласників будуть закуплені одномісні парти та стільці, дидактичні засоби навчання; у кожен клас – ноутбук і багатофункціональний пристрій (у складі принтера, сканера, копіра) та інше обладнання.

                                                                                                                               Гуманітарний відділ селищної ради

 

  IMG 20200521 130543 1Повідомляємо жителів громади, працівників закладів освіти, культури, соціальної сфери, що гуманітарний відділ Старовижівської селищної ради та комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» проводять прийом громадян з робочих та особистих питань за новою адресою: смт Стара Вижівка, вул. Незалежності, 56 (1-й поверх).
   За короткий термін створено комфортні умови для роботи, проведення нарад, конференцій. Працівники гуманітарного відділу та Центру надання соціальних послуг висловлюють подяку депутатському корпусу селищної ради за сприяння у виділенні коштів на косметичний ремонт робочих кабінетів.

                                             Гуманітарний  відділ селищної ради
                                             КЗ "Центр надання соціальних послуг"

Гуманітарний відділ Старовижівської  селищної ради вітає всіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.IMG 20200521 100053

Вона символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,

Немов в любові признаюся

Своїй країні ніжно й палко,

Вдягну і Господу молюся.

pozharnaja signalizacija razdel 11Протипожежна безпека у закладах освіти Старовижівської громади - невід’ємна частина організації робочого простору і процесів згідно з нормами чинного законодавства.

Статистика дає підстави стверджувати, що основною причиною виникнення пожеж як у приміщеннях, так і поза ними, є людський фактор. Саме з метою унеможливлення неконтрольованого виникнення пожежі та ефективного реагування під час можливої надзвичайної ситуації у 2-х корпусах навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступеня - гімназія» смт Стара Вижівка по вул. Шевченка,2 та вул. Лесі Українки,1 проведено поточний ремонт пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу на загальну суму 307320 грн.

 IMG 350b5eed911da5b368a644638e925aa9 V14 травня відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Старовижівської селищної ради з дотриманням всіх карантинних заходів.
Начальник гуманітарного відділу Яриніч В.П. нагадала основні норми Закону України «Про повну загальну середню освіту», ознайомила з практичними аспектами щодо трудових відносин та укладання контрактів з окремими категоріями педпрацівників та керівників шкіл. Завідувач методичним кабінетом Демчук Г.В. ознайомила учасників наради з порядком організованого закінчення 2019/2020 навчального року. Основна увага зосереджувалася на нормативно-правових документах, що регламентують порядок здійснення річного та семестрового підсумкового оцінювання, оформлення шкільної документації, заповнення класних журналів. Ткачук Н.В., головний спеціаліст гуманітарного відділу, зупинилась на питаннях підготовки закладів освіти до нового навчального року та організації охорони праці в школі.

                                                                                 Гуманітарний відділ Старовижівської селищної ради

 

20200509 1044489 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця пам'ятна дата була встановлена Верховною Радою України лише 9 квітня 2015 року законом "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років".

Цей день – особливий, величний, вистражданий… Ми всі живі завдяки відвазі й мужності мільйонів людей, які брали участь у Другій світовій війні.

Події тих днів не повинні згаснути в пам’яті народу.  8 та 9 травня цього року в селищі Стара Вижівка, селах Нова Вижва, Смолярі, Поліське, Седлище та Мизове представники органів місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, духовенства, ветеранських організацій, депутати районної та селищної ради поклали квіти до пам’ятних місць, Обелісків, меморіалів та склали шану усім загиблим у Другій світовій війні за волю і мир на українській землі.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене