Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 1669Нещодавно команда волейболісток Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Гомза О.О.) взяла участь у відкритому турнірі з волейболу «ПРОЛІСОК» серед дівчат 2005 р.н. та молодших який проходив у смт Ратне на базі дитячо-юнацької спортивної школи.

Лірики природи 130 березня 2021 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України організований управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації спільно з обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради.

Незважаючи на труднощі сьогодення, ми наближаємося до одного з найвеличніших релігійних свят Великодня, а також поминальних днів.

В рамках місячника з благоустрою територій населених пунктів селищної ради який проходить протягом квітня місяця, будуть проведені заходи з благоустрою наших населених пунктів, зокрема наведення чистоти та порядку на прилеглих, закріплених територіях та на кладовищах.

Закликаємо колективи підприємств, установ, організацій, закладів розташованих на території громади, фізичних осіб-підприємців, всіх небайдужих мешканців, долучитися до даної справи та взяти участь в толоці по наведенню порядку нашій громаді.

 Наперед, дякуємо за участь в акції!

Cелищний голова  Василь Камінський

IMG 20210413 151943 result

В рамках місячника з благоустрою, працівники селищної ради та її структурних підрозділів здійснили прибирання прилеглої території біля адміністративного приміщення, що заходиться за адресою: площа Миру, 3 в смт Стара Вижівка.

Апарат селищної ради

IMG 20210413 12332114 квітня 2021 року, селищний голова Василь Камінський провів робочу зустріч з ректором Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолієм Цьосьом, в рамках якої сторонами було підписано угоду про співпрацю між Старовижівською селищною радою та Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

У межах цієї Угоди Сторони домовились про співпрацю за такими намірами:

IMG 20210413 10570813 квітня, в Старовижівській селищній раді, відбулася робоча зустріч з представниками Волинського регіонального відділення Асоціації міст України, в якій взяли участь: селищний голова Василь Камінський, секретар ради Анатолій Лавринюк, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Кудацький, депутат селищної ради Сергій Панасюк, керівники структурних підрозділів селищної ради. Волинське регіональне відділення Асоціації міст України представляли: виконавча директорка Мар’яна Конончук, регіональний консультант із фінансових питань Василь Гром, регіональний консультант із правових питань Валентин Малиновський, регіональний консультант з комунікацій Тамара Зубенко.

12Чудова весняна погода сприяла проведенню на минулих вихідних Відкритого Чемпіонату м.Луцька зі спортивного орієнтування на подовжених дистанціях.

unnamedЗ метою приведення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти Старовижівської громади до вимог нового Санітарного регламенту, що вступив у дію з 01 січня 2021 року, упродовж квітня було проведено ремонт водонапірної башти, яка перебуває на балансі ЗОШ І-ІІ ст с. Галина Воля. Працівниками групи господарського обслуговування закладів освіти були виконані зварювальні, очищувальні, антикорозійні та гідроізоляційні роботи, також проведено укріплення бетонних конструкцій водонапірної башти. Кошти на проведення робіт виділено з бюджету селищної ради.

                                                                                                                                                                                  Гуманітарний відділ селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене