Сайт joomix.org
Конкурс на заміщення вакантних посад
header

Старовижівська селищна рада повідомляє:

10.10.2021 року закінчився термін подачі документів для участі в конкурсі на зайняття посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності селищної ради. Станом на 10.10.2021 року заяву з необхідними документами подала Сарапін Оксана Петрівна, жителька смт Стара Вижівка.

У вівторок 12 жовтня 2021 року о 10.00 год в сесійній залі Старовижівської селищної ради відбудеться засідання конкурсної комісії, на якому будуть розглянуті документи, подані кандидаткою, на відповідність кваліфікаційним вимогам та прийняте рішення про допущення та/або недопущення до письмового іспиту. Результати розгляду, дата та час проведення наступного засідання конкурсної комісії невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

 

Старовижівська селищна рада повідомляє:

10.10.2021 року закінчився термін подачі документів для участі в конкурсі на зайняття тимчасово вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти - директора Галиновільської гімназії Старовижівської селищної ради.

       Станом на 10.10.2021 року для участі у конкурсі на зайняття тимчасово вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти - директора Галиновільської гімназії Старовижівської селищної ради заяву з необхідними документами подала Філонюк Ніна Миколаївна, жителька села Галина Воля.

       У понеділок 18 жовтня 2021 року о 10.00 год в сесійній залі Старовижівської селищної ради відбудеться перше засідання конкурсної комісії. На першому засіданні конкурсна комісія перевіряє подані документи щодо відповідності установленим вимогам; приймає рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі. Результати розгляду, дата та час проведення другого засідання конкурсної комісії невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене