Сайт joomix.org
Старовижівська громада
header

Роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях щороку стають причиною смертельних нещасних випадків через отруєння газами. Такі нещасні випадки є наслідком невикористання або відсутності засобів індивідуального захисту.

22448302 1159047414239861 1144530438980474367 n 1Дорогі старовижівчани!

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди святкування Дня селища Стара Вижівка!

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Стара Вижівка славиться людьми – талановитими, щирими, добрими, працьовитими, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці  селище живе і має свою цікаву історію, сьогодення і перспективне майбутнє.

777 

 

up C01 800x48028.04.2020р. набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 6 грудня 2019 року № 361-IX. Цим Законом внесено зміни в тому числі до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». За новими вимогами, Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності.

9d1c61251e48d79c5ae4db05e4c4808d6da3cbd0Шановні жителі громади!

Уже другий рік поспіль увесь світ долає пандемію COVID-19. На жаль, ця хвороба виявилася значно підступнішою, ніж це здавалося ще рік тому. Вона широко розповсюдилася і в Україні також - усі ми це добре знаємо. Від COVID-19 та його наслідків потерпають люди в кожному регіоні - незалежно від віку, статі або професії.

Саме тому загальна вакцинація розглядається наразі як завдання державної ваги і національної безпеки. В Україну завезено достатню кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими українці мають можливість щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни.

5bffb08dd89eb581310158Дорогі ветерани, шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем визволення Старовижівщини від нацистських загарбників в роки Другої світової  війни!

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям.

Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, хто працював в тилу.

111 result
Сьогодні, 16 липня, під головуванням селищного голови Василя Камінського проведено позачергове засідання виконавчого комітету.
 
Так, членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо виділення коштів на святкування «Дня селища», яке відбудеться 25 липня та вирішено питання про обмеження та перекриття руху транспорту в селищі, у день святкування.
 
Члени виконкому затвердили протокол засідання комісії із формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

IMG 20210716 120054 result

16 липня на сцені КЗ «Центр культури та дозвілля» Старовижівської селищної ради відбулася чергова переатестація колективів художньої самодіяльності на звання «народний» аматорський колектив.

Атестаційну комісію очолив заступник директора обласного навчального методичного центру Віталій Клімчук.

Честь народних аматорських колективів захищали три громади колишнього Старовижівського району.

IMG 28

Сьогодні, 16 липня, з нагоди 77-ї річниці визволення Старовижівщини від німецько-фашистських загарбників, селищний голова Василь Камінський, секретар ради Анатолій Лавринюк, представники трудових колективів, організацій, установ віддали данину вдячності визволителям краю.

Присутні поклали квіти до Вічного вогню Обеліску Слави в смт Стара Вижівка, вшанували хвилиною мовчання воїнів, мирних жителів, які поклали свої життя задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене