Сайт joomix.org
Новини
header

3232Громадяни України відбувають строкову військову службу відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Витяг із ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про військовий обов'язок і військову службу»

Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

1. На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Стаття З. Призов громадян України на строкову військову службу включає проходження ними призовної комісії та відправлення їх до військових частин.

Стаття 6. Строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу визначаються Указом Президента України. Такий указ публікується в засобах масової інформації не пізніш як за місяць до закінчення року, що передує року призову (призовів) громадян України на строкову військову службу

Стаття 8. Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову: призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці; у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;

 Стаття 10. У разі неявки призовника без поважних причин за викликом районного (міського) військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

При ухиленні шляхом бездіяльності, коли призовник без поважних причин не прибуває у строки, встановлені військовим’ комісаріатом та вказані у повістці, до призовної дільниці для відправлення у військову частину, злочин є закінченим з моменту нез'явлення призовника до призовної дільниці.

Стаття 37. Взяття на військовий облік, зняття та виключення з нього.

ч.5 Зняття з військового обліку призовників

п. 1 абз.2 призовники які вибувають за межі України більше ніж на 3 (три) місяці зобов’язані повідомити військкомат

Адміністративна відповідальність за ухиляння від військового обов'язку.

Стаття 210. Порушення військовозобов'язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу

Порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1700 грн.

Кримінальна відповідальність за ухиляння від виконання військового обов’язку.

Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу :

Ухилення від призову на строкову військову службу – карається-обмеженням волі на строк до З(трьох) років!!!

П'ятий відділ Ковельського РТЦК та СП

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене