Сайт joomix.org
Новини
header

4Саме під таким гаслом пройшов всесвітній день туризму в Старовижівському центрі дитячої та юнацької творчості,  який традиційно відзначають 27 вересня кожного року.

З цієї нагоди та з метою популяризації та подальшого розвитку дитячого туризму, формуванню активної життєвої позиції молодої людини, вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності проводились різноманітні заходи зокрема, туристсько-спортивні естафеті, де вихованці гуртків вправлялись у подоланні природних перешкод: переправа через колоду, купини, паралельні мотузки, траверс, подолання навісної переправи. Юні туристи взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування на місцевості, краєзнавчому квесті, побували у поході вихідного дня. Цікавими для гуртківців стали змагання з велосипедного туризму, зокрема на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», де потрібно було подолати такі етапи: «змійка між фішками», «перенесення кільця, вантажу», «вісімка», «колія». Втомленими і водночас задоволеними залишились усі учасники змагань.
Тож і надалі побажаймо всім хто захоплюється туризмом цікавих мандрівок, захоплюючих подорожей, незабутніх вражень та заслужених перемог.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене