Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20211001 10440901 жовтня   2021 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Засідання виконавчого комітету проводив селищний голова В.Камінський.

З інформацією «Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2021 року» виступила начальник відділу фінансів селищної ради Р.Павлова.

Заслухано інформацію начальника відділу економічного розвитку, комунального майна та господарського забезпечення селищної ради О.Любохинець «Про хід і результати виконання програми соціально-економічного розвитку територій селищної ради за 9 місяців 2021 року».

На виконання Закону України «Про позашкільну освіту» затверджено мережу гуртків та секцій комунального закладу «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості».

 

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» встановлено Старовижівському ВУЖКГ скориговані тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Порушено клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці смт Стара Вижівка.

На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» присвоєно адреси об’єктам нерухомого майна.

Детально з рішеннями виконавчого комітету Старовижівської селищної ради можна буде ознайомитись на нашому сайті у розділі "Засідання виконавчого комітету".

Виконавчий комітет селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене