Сайт joomix.org
Новини
header
4545Напередодні Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку відбувся літературно-мистецький захід «Не жури мене, осене!».
 
З концертною програмою на сцені КЗ «Центр культури та дозвілля» виступили учасники народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Надвечір’я», які нині відзначають свій солідний 30-ти річний ювілей творчої діяльності.
 
Вони здобули заслужену славу не тільки на Старовижівщині, а й далеко за її межами. З кожним ювілеєм зростає їх виконавська майстерність, розширюється географія виїздів із концертами, урізноманітнюється репертуар.
 
Незрівнянний емоційний заряд бадьорості одержали глядачі від зустрічі з учасниками хору, які віддають увесь свій запал енергії та любові, вкладаючи частинку свого серця, тепло душі у поетичне слово, вкарбоване в пісню.
 
Селищний голова Василь Камінський привітав славетний колектив та нагородив Подяками: художнього керівника народного аматорського хору «Надвечір’я» В’ячеслава Недзельського, поетесу Олену Чабан, старосту хору Валентину Мороз.
 
Організатори свята - Старовижівська селищна рада та КЗ «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» - дякують за фінансову підтримку підприємцям селища, які долучилися до організації святкового обіду учасникам хору.
 
Дорогі ветерани війни і праці, наші славні співаки і співачки! Бажаємо вам творчих успіхів, здоров’я, процвітання, невгасимої енергії та тривалого спілкування з піснею!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене