Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 28

Сьогодні, 16 липня, з нагоди 77-ї річниці визволення Старовижівщини від німецько-фашистських загарбників, селищний голова Василь Камінський, секретар ради Анатолій Лавринюк, представники трудових колективів, організацій, установ віддали данину вдячності визволителям краю.

Присутні поклали квіти до Вічного вогню Обеліску Слави в смт Стара Вижівка, вшанували хвилиною мовчання воїнів, мирних жителів, які поклали свої життя задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.

Перед присутніми з промовою виступив селищний голова Василь Камінський, зробивши історичний екскурс в буремні роки Другої світової війни, зупинився на історичних фактах, які не підлягають забуттю.

Василь Федорович адресував слова подяки представникам старшого покоління, які відбудовували наш край у повоєнні роки, усім, хто пройшов фронтовими дорогами та працював у тилу, солдатським вдовам, дітям війни.

До вітального слова приєднався місцевий краєзнавець, громадський активіст - Микола Шаясюк.

Заупокійну молитву за загиблими в роки Другої світової війни та полеглими за територіальну цілісність України в наші дні відслужили настоятель Свято-Преображенського храму УПЦ, благочинний Старовижівської округи – архімандрит Давид та настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви – отець Володимир.

Мітинг завершився словами сподівання на мир в Україні, порозуміння, та злагоду, подальше процвітання нашого краю.

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене