Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 1860У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас одне з головних родинних свят — День Матері. Його традиційно святкують в багатьох країнах світу. Велика популярність свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною. Кожен з нас з дитинства і до останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, допоможе та втішить. У кожного у серці зберігається, як найкоштовніший скарб, спогад про материнську ласку і доброту. У важкі хвилини цей спогад гріє, додає сил, надихає.

  7 травня 2021 року в Центрі культури та дозвілля Старовижівської селищної ради відбувся святковий концерт до Дня матері, організований педагогами та вихованцями Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості.
Поетичними привітаннями ведучих Романа Коваля та Миколи Черняка розпочався святковий захід.
Зі словами найщирішої подяки до присутніх звернувся голова Старовижівської селищної ради Василь Камінський, який побажав усім жінкам, мамам, бути завжди гарними і коханими, і щоб діти дарували їм силу і щастя. Життя триває, тому що на землі є мами.
У цей день  найщирішими словами і яскравими художніми номерами вітали мам вокальний гурт «Малеча» (керівник Віктор Мандзюк).
Переповнена концертна зала Центру культури та дозвілля  зібрала поціновувачів вокального мистецтва та запального танцю.
Розділити радість святкового дійства прийшли не тільки школярі, вчителі, але і батьки, мешканці селища, які палко закохані у музичну культуру рідного краю, його творчість, колорит.
Зустріч перетворилася на яскраве незабутнє свято творчих особистотей, покликаних дарувати прекрасну музику, чудовий настрій, приємні хвилини відпочинку. В залі панувала невимушена, дружелюбна атмосфера. 
Глядачі не помилилися, очікуючи на яскраве культурно-мистецьке дійство – незабутні виступи юних майстрів сцени мали великий успіх, супроводжувалися тривалими аплодисментами вдячної публіки.
Концерт продовжився  запальним танцем „Весела полька”, де вихованці хореографічного колективу «Візерунок» під керівництвом Наталії Плахової продемонстрували своє вміння та грацію.
Далі естафету підхопив вокальний гурт «Вижичі». Його учасники подарували глядачам незабутні враження, яскраво представивши весь колорит і самобутність української народної та сучасної музики.
З перших творів виникла взаємодія колективу з глядачем і щоразу підкріплювалася новими хвилями емоцій та бурхливими оваціями.
У концерті прозвучали улюблені мелодії, які протягом багатьох років керівник колективу Віктор Мандзюк збирав у свою скарбничку.
Програма свята злагоджено перетліталась виступами вокального гурту  та танцювального колективу «Ірина» (керівник Ірина Янюк). Як завжди, цей колектив  полонив усіх присутніх на святі яскравістю, енергією і щирістю почуттів.
У виконанні Владислава Коваля та Дмитра Ковальчука прозвучали чарівні пісні, які проникали у самісіньке серце, торкались ніжних струн душі, і присутніх на концерті переповнювало дивовижне піднесення, ні з чим незрівняне.
Бурхливими оплесками глядачі зустрічали Ярослава Карпука, який вразив слухачів своїм неповторним голосом, мелодійністю та високим виконавським професіоналізмом.
З гарним настроєм і словами подяки, глядачі залишали зал, сподіваючись на нову зустріч. 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене