Сайт joomix.org
Новини
header

 

 IMG f7a0e3983fe6fb4279b5c114b0703493 VНа території Старовижівської селищної ради були організовані урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 У селищі Стара Вижівка біля Меморіального комплексу відбувся мітинг-реквієм «Рокам ніколи пам’яті не стерти». Із побажаннями миру Україні, подякою ветеранам й чисельними привітаннями виступили селищний голова Василь Камінський, оператор відділення військового обліку та бронювання Старовижівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військового комісаріату) Віктор Грабовець.
 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну; представники духовенства селища провели молебень.
 Урочистості відбулися в усіх населених пунктах громади за участю старост, колективів шкіл та закладів дошкільної освіти, закладів культури.
 Селищний голова та секретар селищної ради взяли участь у святкових заходах у селі Мизове, де відбулася панахида в пам’ять загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО/ООС; вручили подарунок матері загиблого Героя АТО Юрія Тишика.
 У цей день заступник голови Ковельської райдержадміністрації Роман Кульцман та селищний голова Василь Камінський також привітали ветерана, жительку села Чевель Пишняк Катерину Онисимівну.

 

 

 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене