Сайт joomix.org
Новини
header

 IMG 5c16bbb5e2ced76740c94a4c5321d84f V23 квітня на базі ГО «Волинська Січ» (с.Городилець Ковельський район) відбулися обласні змагання «Волинська Січ». 200 учасників з усієї Волині, 20 команд-роїв Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») вправлялися на силу,спритність,кмітливість та вишкіл у п’яти конкурсах. Старовижівську громаду в цих змаганнях представляв рій «Сокіл» загальноосвітньої школи І-ІІІст.с.Мизове (керівник команди - Вавриш Володимир Трохимович).
 Мизівські школярі у змаганні «Туристська смуга перешкод» поступилися лише рою «Молода Січ» Гіркополонківського ліцею Боратинської сільської ради, а у випробуванні «Воєнізована смуга перешкод» показали другий результат відразу після рою «Волинські яструби» Волинського обласного ліцею з посиленою військово –фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. А ще вихованці рою були п’ятими у конкурсі «Презентація рою», сьомими - у грі «Відун» , дванадцятими - в інтелектуально-творчому змаганні «Пластун».
   Вітаємо наших «Соколів» з досягнутими результатами! Взявши участь у «Волинській Січі» вони засвідчили, що нація з таким козацьким духом і жагою свободи є непереможною!
                                                                                                                            Гуманітарний відділ селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене