Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 1771Комунальним закладом позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчості» було проведено виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Вихованці гуртків закладу взяли активну участь у зазначеному конкурсі та представили свої роботи у таких розділах: художнє різьблення по дереву, художнє плетіння, бісероплетіння, м’яка іграшка, витинання, паперова пластика та оригамі, вироби з тіста, декоративний розпис, ізонитка, вироби з природних матеріалів, живопис, народна лялька, інші техніки виконання.
Критеріями оцінювання конкурсних робіт були повнота  розкриття  теми, цілісність художнього враження,  оригінальність  твору, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід  (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), охайність роботи,  дотримання вимог положення конкурсу. Слід зазначити, що на конкурсі-виставці було багато яскравих робіт з цікавими креативними рішеннями і новими художніми прийомами. У роботах виражено бачення сучасності у поєднанні з народними традиціями.
За рішенням журі переможцями конкурсу визнано: Сесик Христину (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»), Павлович Емілію (гурток «Бісерне рукоділля»), Можелюк Діану (гурток «Основи художнього мистецтва»), Тищик Дарину (гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів»), Мелих Катерину (гурток «Фітодизайн»), Крука Павла, Цибеня Іллю (гурток «Різьблення по дереву»), Лащук Наталію, Заяць Надію (гурток «Вироби з бісеру»), Глову Вероніку, Мороз, Вікторію (гурток «Виготовлення сувенірів»), Юхимук Емілію (гурток «Тістопластика»).
Роботи переможців вирізнялися оригінальністю, високим рівнем культури виконання та майстерністю і представлені на обласну виставку-конкурс.
Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм нових творчих звершень.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене