Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 1669Нещодавно команда волейболісток Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Гомза О.О.) взяла участь у відкритому турнірі з волейболу «ПРОЛІСОК» серед дівчат 2005 р.н. та молодших який проходив у смт Ратне на базі дитячо-юнацької спортивної школи.

Окрім нашої команди участь у змаганях прийняли команди із Луцька, Любешова та Ратного.
Спортивний захід розпочався з урочистого відкриття змагань. Начальник управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради В. Чернуха та директор Ратнівської ДЮСШ О. Повх перед початком гри привітала команди та побажала усім успішних ігор, а перемоги – найсильнішій команді.
Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.
Врешті-решт за сумою набраних очок перше місце завоювала команда Луцького педагогічного коледжу. На другому місці господарі турніру – команда Ратнівської ДЮСШ, замкнули трійку призерів волейболістки з Любешівської ОТГ.
Учасникам змагань подякували за самовіддачу та яскраві ігри. Переможці та призери були відзначені медалями та грамотами від організаторів турніру. Приємно, що нашу вихованку Вавринюк Анну було відзначено як кращий гравець команди і нагороджено грамотою та медаллю.
Поряд із цим у Старовижівському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся турнір з настільного тенісу, метою якого стала популяризація цього виду спорту серед дітей та учнівської молоді засобами фізкультурно-спортивної діяльності, мотивація юного покоління до фізичного розвитку та збереження власного здоровʼя.
У заході взяли участь вихованці гуртків «Настільний теніс» (керівник Яцук О.В.). Дівчата та юнаки змагались у різних вікових групах. Варто відмітити, що у звʼязку з карантинними обмеженнями майже половина учасників вперше мали нагоду помірятися силами з однолітками і вже продемонстрували непогані результати.   
Переможцями турніру серед юнаків визнано: Бащука Максима, Панасюка Назарія, Фотінського Максима, серед дівчат – Яцук Надію, Фотінську Дашу, Протачук Вікторію та нагороджено грамотами, а всі інші учасники отримали від улюбленої гри заряд бадьорості та позитиву.
Побажаємо нашим юним спортсменам вагомих досягнень у майбутньому і щоб обраний ними вид спорту приносив лише цікаві враження та неповторні емоції.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене