Сайт joomix.org
Новини
header

Лірики природи 130 березня 2021 року відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Лірики природи» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України організований управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації спільно з обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради.

Це відкритий мистецький захід, що проводиться з метою підтримки талановитих та обдарованих вихованців, забезпечення їхньої участі у культурно-мистецьких заходах, розвитку творчих здібностей.
На захід було представлено 65 номерів: 35 солістів, 11 дуетів, 19 вокальних колективів. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, якість музичного оформлення виконаних творів, складність обраної композиції та сценічне виконання.
Відповідно до рішення журі, вокальний гурт «Вижичі» Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості своїм виступом продемонстрував якісну комплексну підготовку: музичність, уміння володіти голосом, стилістикою, культурою виконання і виборов заслужену нагороду – диплом управління освіти і науки облдержадміністрації за заняте І місце.
Щиро вітаємо переможців та їхнього наставника Віктора Федоровича Мандзюка та сподіваємось, що їхня участь у послідуючих фестивалях та конкурсах принесе нові здобутки, яскраві перемоги та заслужені нагороди.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене