Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20210208 101214В зв’язку з тим, що ЦНАП Старовижівської райдержадміністрації припиняє своє існування з 11 лютого 2021 року, сьогодні на позачерговому засіданні сесії селищної ради восьмого скликання, прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг Старовижівської селищної ради. Затверджено його структуру, Положення та перелік адміністративних послуг.

Окрім вищезазначеного, депутатами прийнято ряд інших рішень, необхідних для забезпечення життєдіяльності Старовижівської громади.

 

Затверджено в новій редакції Статут Комунального некомерційного підприємства "Старовижівська багатопрофільна лікарня" Старовижівської селищної ради, яке є правонаступником КНП «Старовижівська центральна районна лікарня» Старовижівської районної ради. Внесено зміни до програми підтримки та фінансового плану даного КНП.

Прийнято рішення про затвердження переліків об’єктів та видів суспільно - корисних робіт на 2021рік, на яких відбуватимуть покарання (стягнення) правопорушники та засуджені та переліку об’єктів для відбуття стягнення у виді суспільно-корисних робіт та види суспільно -корисних робіт на 2021 рік по Старовижівській селищній раді.

В новій редакції затверджено Положення про старосту     Старовижівської селищної ради. Відповідно до поданої заяви, достроково припинено повноваження старости сіл Поліське, Чевель, Брунетівка.

Розглянуто та прийнято Програму проведення мобілізаційних заходів пов’язаних із проведенням приписки та призову громадян на строкову військову службу і службу за контрактом у Збройних силах України по Старовижівській селищній раді  на 2021-2022 роки та прийнято ряд інших надзвичайно важливих рішень.

Більше сорока питань стосувалися земельних відносин.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять учасника АТО Анатолія Шустваля, який напередодні передчасно пішов з життя.

На завершення сесії, селищний голова Василь Камінський подякував депутатам за роботу та побажав усім присутнім, здоров’я, успіхів та плідної праці в майбутньому.

Апарат Старовижівської селищної ради

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене