Сайт joomix.org
Новини
header

Проект рішення Старовижівської селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Старовижівської селищної ради»

Розробник – виконавчий комітет Старовижівської селищної ради

          Проект регуляторного акта передбачає затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Старовижівської селищної ради, порядок визначення розміру плати за розміщення об’єктів зовнішньої реклами у зв’язку з приєднанням до Старовижівської селищної ради колишніх Мизівської, Седлищенської, Нововижвівської, Галиновільської, Поліської, Старогутівської сільських рад.

          В проекті рішення ради визначено порядок визначення розміру плати за розміщення об’єктів зовнішньої реклами, форму Договору про надання місць у користування для розміщення рекламного засобу.

          Проект рішення Старовижівської селищної ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Старовижівської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Старовижівської селищної ради розміщено в рубриці «Регуляторна політика».

          Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

          Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

  • поштою за адресою : смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 52, Старовижівська селищна рада,
  • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене