Сайт joomix.org
Новини
header

1653912416721

У закладі дошкільної освіти «Сонечко» смт Стара Вижівка система опалення уже давно потребувала ремонту. У частині груп для нормалізації теплового режиму використовувались додаткові нагрівальні прилади. Це створювало неабиякі незручності і перевитрату електроенергії. Тому модернізація системи опалення була вкрай необхідною.

Завдяки старанням селищного голови та злагодженій роботі працівників групи централізованого господарського обслуговування закладів освіти вдалося встановити 15 нових радіаторів та під’єднати додаткові чавунні радіатори у 14 точках. Вдячні за підтримку підприємцям Оксані Тарасюк і Петру Шлапаю.

Проведена робота по реконструкції тепломережі дозволить зекономити 15% палива упродовж опалювального сезону. А для зберігання палива працівники дошкільного закладу спільно із працівниками позашкілля обладнали новий навіс.

Слід зауважити, що Старовижівський ясла-садок – це найбільший заклад дошкільної освіти нашої громади, в якому в 11 групах виховується 227 дітей. Сподіваємося, що по закінченні воєнного стану усі вихованці повернуться у затишне і комфортне приміщення дитячого садка.

Гуманітарний відділ селищної ради

создание веб сайтов в Коростене