Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 1860У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас одне з головних родинних свят — День Матері. Його традиційно святкують в багатьох країнах світу. Велика популярність свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною. Кожен з нас з дитинства і до останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, допоможе та втішить. У кожного у серці зберігається, як найкоштовніший скарб, спогад про материнську ласку і доброту. У важкі хвилини цей спогад гріє, додає сил, надихає.

 

 IMG f7a0e3983fe6fb4279b5c114b0703493 VНа території Старовижівської селищної ради були організовані урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 У селищі Стара Вижівка біля Меморіального комплексу відбувся мітинг-реквієм «Рокам ніколи пам’яті не стерти». Із побажаннями миру Україні, подякою ветеранам й чисельними привітаннями виступили селищний голова Василь Камінський, оператор відділення військового обліку та бронювання Старовижівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військового комісаріату) Віктор Грабовець.
 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Україну; представники духовенства селища провели молебень.
 Урочистості відбулися в усіх населених пунктах громади за участю старост, колективів шкіл та закладів дошкільної освіти, закладів культури.
 Селищний голова та секретар селищної ради взяли участь у святкових заходах у селі Мизове, де відбулася панахида в пам’ять загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО/ООС; вручили подарунок матері загиблого Героя АТО Юрія Тишика.
 У цей день заступник голови Ковельської райдержадміністрації Роман Кульцман та селищний голова Василь Камінський також привітали ветерана, жительку села Чевель Пишняк Катерину Онисимівну.

 IMG 0500fdb209aa51a2fa585729c152933b VЗ метою популяризації традицій народної творчості, звичаїв та обрядів українського народу, залучення широкого кола дітей та учнівської молоді до вивчення національної спадщини своїх предків, виховання національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну та рідний край 6-7 травня 2021 року у приміщенні Центру культури та дозвілля була проведена виставка-конкурс пасхальних композицій «Великдень усіх нас на гостину просить». Усі заклади загальної середньої освіти громади представили креативні авторські роботи. Кращі композиції із ЗОШ І-ІІІ ст с. Смолярі, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія» смт Стара Вижівка, ЗОШ І-ІІІ ст с. Мизове та Стара Гута, ЗОШ І-ІІ ст с. Поліське, с. Седлище, с. Нова Вижва, с. Галина Воля, с. Чевель визнані переможцями та відзначені грамотами гуманітарного відділу селищної ради.

                                                                                                                        Гуманітарний відділ селищної ради

 IMG 92352722a97d30a26704fb50bc60834d V06 травня 2021 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІст.- гімназія» відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» серед школярів закладів загальної середньої освіти Старовижівської територіальної громади.
Учасниками змагань стали команди Навчально - виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія» смт Стара Вижівка, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Мизове, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Стара Гута, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Смолярі.
 Ініціював проведення заходу гуманітарний відділ селищної ради, а чітке й організоване суддівство забезпечили керівники гуртків Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості.
 За підсумками проведення «Козацького гарту» місця між командами розподілилися таким чином:
                       ЗОШ І - ІІІст. с.Смолярі - І місце;
                       НВК «ЗОШ І - ІІІст. - гімназія» - ІІ місце;
                       ЗОШ І - ІІІст. с.Стара Гута - ІІІ місце;
                       ЗОШ І - ІІІ ст. с.Мизове - ІV місце.
 Вітаємо з досягнутим успіхом всіх учасників фестивалю, а смолярівським школярам бажаємо перемоги в обласних змаганнях, які відбудуться 24-25 травня 2021року в с.Соловичі Ковельського району.

                                                                                                                          Гуманітарний відділ селищної ради

44444444444

77777777

05 05 2021

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене