Сайт joomix.org
Старовижівська громада
header

Проект рішення Старовижівської селищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради».

Розробник – виконавчий комітет Старовижівської селищної ради

          Проект регуляторного акту передбачає затвердження ставок податку на нерухоме майно, розміщене на території Старовижівської селищної ради, надання пільг в оподаткуванні податком.

          В проекті рішення ради визначено ставки податку на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості.

          Проект рішення Старовижівської селищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Старовижівської селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на сайті Старовижівської селищної ради в рубриці «Регуляторна політика».

          Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

          Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

  • поштою за адресою : смт. Стара Вижівка, вул. Незалежності, 52, Старовижівська селищна рада,
  • електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене