Сайт joomix.org
Новини
header

450438937 790198733303586 8237839197399416629 n516 окремий батальйон сил ТРО знаходиться на відновленні на Волині та запрошує на службу за контрактом.

516-тий окремий батальйон територіальної оборони 1-шої окремої бригади територіальної оборони — формування у складі Сил територіальної оборони. Підрозділ брав участь у звільненні Чернігівської, Дніпропетровської, Херсонської, Житомирської та Київської області, у контрнаступі на Берислав Херсонської області, а також вів бої за звільнення Харківщини. На сьогодні виконує завдання в районі Харківської, Донецької та Луганської областей.

 

Явні переваги долучитися до служби за контрактом у нашому батальйоні прямо зараз:

1.Важливе і головне. Свобода вибору: контракт - це служба за власним бажанням. Ви можете самостійно обирати посаду у нашому підрозділі, а не чекати розподілу невідомо куди, коли Вас примусово мобілізують.

Не менш важливе. Фінансова вигода: військові, які підписують контракт, отримують одноразову грошову виплату, а після першого року служби ще одну одноразову виплату. Окрім того передбачені пільги та фінансові допомоги. Знову ж таки, у разі мобілізації Ви так само потрапите до Сил Оборони України, але без отримання додаткового матеріального заохочення. Додаткова перевага контракту саме у нашому 516 батальйоні сил ТРО: батальйон знаходиться на відновленні на Волині, тож якщо ви долучитесь до батальйона прямо зараз, вас не відправлять відразу на передову без підготовки та злагодження, а у вас буде можливість перебувати у рідному регіоні та навіть відлучатися на вихідні додому.

І зрозумійте, ця війна ще далека від завершення. До сил оборони долучаться всі. Ми даємо вам вибір - на яких умовах.

Надсилайте своє резюме з ПІБ, віком, контактними даними, важливою інформацією про себе та бажаною посадою на вказані номери через WhatsApp, Signal, Telegram, Viber:

+380 68 054 0120

Ознайомитися з переліком наших вакансій на сервісі LobbyX можна за посиланням: http://surl.li/ugtrp

516 окремий батальйон ТРО

1-шої окремої бригади ТРО

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕВЕЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сесії селищної ради

Безоплатна правнича допомога

Цивільний захист та територіальна оборона

Пробація

Паспорт громади

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Оголошення-громадських-слухань

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене