Сайт joomix.org
Новини
header

25Прожени свою тугу

І подай дужу руку.

Тим, хто в більшому горі

Сьогодні ніж ти.

Прожени гніву, смуту і чварів,

Щоб не згаснув у серці вогонь доброти.

    22 травня 2024 року в приміщенні Старовижівського краєзнавчого музею відбулась чергова зустріч з поетесою Оленою Чабан, з нагоди виходу чергової книги «На все, Господи, воля твоя».

   Сильна духом літераторка зберігає у пам’яті всі життєві події, що відбувалися в Україні, і не залишається осторонь і наразі, підтримує наших захисників та їх родини поетичним словом й  своїми скромними донатами. Попри своє слабке здоров’я Олена Чабан просить у своїх молитвах миру для свого народу і для всієї матінки України. Саме тому книга – спогад, книга – підсумок, книга радості і смутку починається із молитви «Зупини, мій Господи, війну», та завершується молитвою «Нехай любов над нами возсія».

   Поціновувачі творчості поетеси: Ольга Гаврилюк, Марія Семенюк, Євгенія Кудацька, Алла Пашкевичюс, Світлана Сашук, Марина Бесараб декламували її вірші. Приємним сюрпризом для винуватиці зустрічі стало виконання віршів, покладених на музику учасницями народного аматорського хору «Надвечір’я» Галиною Романчук та Світланою Кушнірук, а також  читання поетичних творів  ученицею 11 класу Дубечненського ліцею Вікторією Демчук.

   Валентина Блінова привітала авторку з виходом збірки, та побажала не зупинятись на 36 книгах, а видати їх 40.

   В книзі «На все, Господи, воля твоя» чорним смутком і сильним болем лягає на серце та виливається у вірші загибель наших захисників, плач та сум  за тими, хто повертається до своїх домівок на щиті.

   Хвилиною мовчання усі присутні на заході вшанували загиблих, котрі віддали свої життя за Україну, та поклали квіти до Меморіалу героїв Старовижівської громади.

   Й на завершення зустрічі Марина Бесараб поділилась своїми віршованими переживаннями: «Всі ми віримо що прийде довгоочікуваний день, коли в Україні настане мир, бо примиритися з тим, що відбувається неможливо».

Фотоальбом

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ ЧЕВЕЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сесії селищної ради

Безоплатна правнича допомога

Цивільний захист та територіальна оборона

Пробація

Паспорт громади

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Оголошення-громадських-слухань

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене