Сайт joomix.org
Конкурс на заміщення вакантних посад
header

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СТАРОВИЖІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» (зі змінами у зв'язку з набранням чинності Постанови КМУ від 03.03.2020 р. №200 "Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору" з 13.03.2020 р.)

          Старовижівська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради».

           1.Найменування і місцезнаходження закладу:

           Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради».  

           Скорочена назва: «Старовижівський ЦНСП»

           вул. Незалежності, 56, смт Стара Вижівка, Волинська область, 44401.

           2.Найменування посади та умови оплати праці:

             Директор-завідувач відділення соціальної допомоги вдома.

              Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Закону України "Про соціальні послуги".

           3.Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу:

         Керівником комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту (магістр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки і стаж роботи у сфері соціального захисту населення або на керівній посаді не менше п’яти років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

            4.Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:    

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

   - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

   - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

   - копію документа, що посвідчує особу, копію документа про освіту,  копію трудової книжки;

   - довідку про відсутність судимості;

   - мотиваційний лист, складений у  довільній формі;

   - перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

        Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, нмаукові публікації тощо).

         Кінцевий термін подачі документів - 27 березня 2020 року.

      Зазначені документи подаються до Старовижівської селищної ради у паперовому та електронному варіанті (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою "На конкурс") у встановлений строк. Перелік документів, зазначених у пункті є вичерпним. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

     Місце подання документів: вул. Незалежності, 52, смт Стара Вижівка, тел. 3-01-38. Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Ослюк Руслана Іванівна, спеціаліст І категорії з управління персоналом відділу організаційно-правового забезпечення Старовижівської селищної ради, 2-й поверх (сесійна зала).

            5.Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість.

        Дата та місце проведення конкурсу претендентам будуть повідомлені додатково.

        Конкурс складається з таких етапів:

- прийняття рішення про проведення конкурсу, утворення та затвердження конкурсної комісії;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- допуск кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті органу управління.

        Тривалість конкурсу не може перевищувати 30 календарних днів.

            Переможець конкурсу визначається за результатами:

         1) перевірки на знання законодавства України (Закон України "Про соціальні послуги", інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг);

          2) оцінювання презентації перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг державного/ комунального сектору, відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної зазначеної\ презентації.

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради».

Відповідно до розпорядження селищного голови від 02.03.2020 року №43 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, Старовижівська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника коммунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради».
До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб'єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги»:

- уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;
- отримувачі соціальних послуг;
- надавачі соціальних послуг;
- обєднання працівників системи надання соціальних послуг;
- об'єднання надавачів соціальних послуг;
- об'єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Старовижівської селищної ради протягом 7 робочих днів з дати оприлюднення оголошення до 17:15 год. 23 березня 2020 року.

 Розпорядження "Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради»"

Перелік питань

Старовижівська селищна рада повідомляє, що 27.03.2020 року закінчився термін подачі документів для участі в конкурсі на зайняття посади керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради».

Станом на 27.03.2020 року для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради» заяву з необхідними документами подали: КУЛИК Антоніна Василівна, Муравчук Петро Петрович, Ткачук Людмила Віталіївна, Лавринюк Анатолій Петрович.

У вівторок 31 березня 2020 року о 10.00 год в сесійній залі Старовижівської селищної ради відбудеться перше засідання конкурсної комісії. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду, дата та час проведення другого засідання конкурсної комісії невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії з добору керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради»

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії з добору керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради»

ПРОТОКОЛ № 3 засідання конкурсної комісії з добору керівника комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради»

 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене