Сайт joomix.org
Конкурс на заміщення вакантних посад
header

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс

Старовижівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей гуманітарного відділу Старовижівської селищної ради.

         Кваліфікаційні вимоги до кандидата: вища юридична освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років; досвід роботи у службі у справах дітей не менше 3 років.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення в газеті «Сільські новини».

          Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії державного органу, в якому проводиться конкурс, такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту з додатками (для засвідчення рівня володіння державною мовою), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

       Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

       Кінцевий термін подачі документів - 02 жовтня 2020 року до 16.00 год.

       Зазначені документи подаються до Старовижівської селищної ради у паперовому, або електронному варіанті (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою "На конкурс") у встановлений строк. Перелік документів є вичерпним. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

      Місце подання документів: вул. Незалежності, 52, смт Стара Вижівка, тел. 3-01-38. Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Ослюк Руслана Іванівна, спеціаліст І категорії з управління персоналом відділу організаційно-правового забезпечення Старовижівської селищної ради, 2-й поверх.

З метою об'єктивної оцінки знань і здібностей кандидатів конкурсною комісією проводиться іспит.

Під час іспиту перевіряються знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про місцеве самоврядування", "Про державну службу" (в частині, що регулює питання служби в органах місцевого самоврядування), «Про засади запобігання і протидії корупції» та законодавства, яким визначається специфіка функціональних повноважень посадової особи – начальника служби у справах дітей гуманітарного відділу Старовижівської селищної ради.

 

 

 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене