Сайт joomix.org
Новини
header

1645191518462 resultСьогодні, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України» за участю громадськості, представників влади, духовенства та учнівської молоді відбулося громадське віче пам’яті.

До присутніх звернувся селищний голова Василь Камінський:

- Восьмий рік поспіль ми згадуємо Героїв Небесної Сотні - українських патріотів, які полягли за незалежність України. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. Але ні кулі, ні гранати, ні наджорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв.

Він закликав пам’ятати, що саме завдяки подвигу Героїв Небесної Сотні ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися: змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

Учасник Революції Гідності, секретар селищної ради - Анатолій Лавринюк поділився пережитим під час героїчних і трагічних подій у Києві періоду 2013-2014 років.

В знак своєї шани загиблим присутні поклали квіти до стели Героїв Небесної Сотні та пам’ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України».

Заупокійний молебень за спокій душ загиблих Героїв Небесної Сотні, які полягли під час буремних подій на Майдані, а також Героїв неоголошеної війни на Сході України відслужили настоятель храму святителя Василія Великого – отець Іван, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви – отець Володимир та настоятель Свято-Преображенського храму селища Стара Вижівка протоієрей Олег.

На завершення присутні спільно виконали Молитву за Україну «Боже великий, єдиний…».

Опісля в залі засідань селищної ради відбулась медіа-година «Вони тримали за нас небо».

Пам’ятаймо цих Героїв, що творять новітню історію України, яка утверджується, яка виборює свою соборність і боронить свої кордони на сході. Сьогодні вони стали прикладом відданості, бо віддали найдорожче – власне життя за Україну.

Слава Героям Небесної Сотні!    Слава Героям України!     Україні  Слава!

создание веб сайтов в Коростене