Сайт joomix.org
Новини
header

241111 result24 грудня відбулося пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання, в якому взяли участь 16 депутатів.

Перед початком сесії народний аматорський колектив «Вижівка» Центру культури та дозвілля селищної ради теплими новорічними побажаннями, щедрівками та колядками привітав депутатів з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

На початку засідання депутати традиційно озвучили ряд запитів та звернень.

Одним з основних питань порядку денного сесії було прийняття  бюджету селищної ради на 2022 рік. Оскільки основний фінансовий документ громади готувався заздалегідь, і в ньому враховані пропозиції головних розпорядників коштів, він пройшов обговорення на засіданнях постійних комісій, питання було прийнято одноголосно.

Відтак основні видатки  бюджету громади спрямовано  на захищені статті, фінансування затверджених програм, утримання комунальних закладів, підприємств, розвиток головних галузей та реалізацію  інших соціальних проектів  тощо.

Більше 30 питань стосувалися земельних відносин.

Після завершення засідання депутати ознайомилися з роботою Старовижівської публічної бібліотеки, яка днями розпочала свою роботу в новому приміщенні.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене