Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 2758З приходом зими ми з нетерпінням чекаємо різдвяно-новорічних свят. Оздоблюємо свої домівки різноманітними композиціями та прикрашаємо ялинку. Сьогодні не складно придбати новорічні атрибути на будь-який смак, але набагато цікавіше зробити їх власними руками, вкладаючи в кожну роботу частинку своєї душі.

З 15 грудня 2021 року до 15 січня 2022 року у Старовижівському центрі дитячої та юнацької творчості діють новорічно-різдвяні виставки «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Новорічні атрибути». Виставки проводяться щорічно з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, залучення її до збереження хвойних порід дерев, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що відповідають новорічно-різдвяній атрибутиці.
Для участі у новорічно-різдвяних виставках подано близько 85 робіт, виконаних у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканини, фоамірану, картону, паперу, тіста, соломи, лози, гілок дерев, шишок, насіння та ін.
Дивлячись на всю цю красу розумієш, якщо є бажання і терпіння, то не потрібні великі затрати, достатньо декількох зусиль, щоб незначні дрібнички в умілих руках перетворились на новорічну прикрасу чи подарунок.
Новорічно-різдвяні виставки-конкурси є відбірковим етапом до обласних виставок-конкурсів, а відтак роботи переможців відправлено до Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради для участі в аналогічних виставках.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене