Сайт joomix.org
Новини
header

IMGЗ метою виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму, залучення до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково-дослідницької роботи підведено підсумки конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт щорічної Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Для участі в експедиції подано 4 роботи від Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості та Старовгутівського опорного ліцею Старовижівської селищної ради за напрямами: «Духовна спадщина мого народу» – 2, «Із батьківської криниці» – 1, «Географія  рідного краю» – 1.
В цілому конкурс засвідчує практичну значущість зібраних юними краєзнавцями і педагогами матеріалів для збереження історичної пам’яті українського народу, природного різноманіття, що сприятиме патріотичному вихованню дітей та молоді, формуванню активної громадянської позиції підростаючого покоління українців.
Переможцями, експедиції визнано:
- за напрямом «Із батьківської криниці» - Фотінську Дарію, вихованку гуртка «Пішохідний туризм» Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Мельник Віра Іванівна), за роботу «Свічка – як символ життя і світла»;
- за напрямом «Географія рідного краю» - Новіка Максима, вихованця гуртка «Юні охоронці природи» Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Новік Тамара Адамівна), за роботу «Вплив сміттєзвалища на навколишнє середовище».
- за напрямом «Духовна спадщина мого народу» - Данилюк Надію, ученицю Старогутівського опорного ліцею Старовижівської селищної ради (керівник Максимук Анатолій Анатолійович), за роботу «Благословенна Богом народжувать слова».
Роботи переможців будуть представлені для участі у ІІ (обласному) турі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

IMG 2759

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене