Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 18c75fbd46cc0e12c9b69b328f179202 VСьогодні, 08 жовтня 2021 року, в сесійному залі адміністративного приміщення за адресою: смт Стара Вижівка, пл. Миру, 3, відбулося тринадцяте засідання сесії селищної ради восьмого скликання, на розгляд якого було винесено 66 питань.

 Засідання розпочалось з приємного. Селищний голова Василь Камінський привітав депутатів, які святкували своє День народження в міжсесійний період. Серед них: Богдан Борис, Михайло Шлапай та Сергій Панасюк.

Після цього, ряд депутатів озвучили свої запити та звернення.

 

            Депутати внесли зміни до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року №4/20 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік» та затвердили Комплексну програму розвитку водного господарства Старовижівської селищної ради на період   2021-2025 років.

Заслухано звіт начальника відділу економічного розвитку, комунального майна та господарського забезпечення Старовижівської селищної ради Ольги Любохинець.

Вирішено ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю селищної ради.

Затверджено в новій редакції Положення та Статути комунальних закладів та виконавчих органів селищної ради.

Внесено зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Старовижівської селищної ради.

Окрім того, з ініціативи депутата селищної ради Сергія Панасюка, було прийнято звернення до Народного депутата України Валерія Стернійчука, щодо сприяння у виділенні коштів на утеплення Галиновільського ЗДО (дитячий садок) «Посмішка».

Близько сорока питань стосувалося земельних відносин.

На завершення сесії, селищний голова Василь Камінський подякував депутатам за участь у засіданні, побажав усім міцного здоров’я, успіхів, та плідної праці в майбутньому.

Апарат Старовижівської

селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене