Сайт joomix.org
Новини
header

1бббб resultБібліотекарів громади привітали та відзначили нагородами з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який щорічно святкується 30 вересня.

Із вітальними словами до бібліотекарів звернувся секретар селищної ради Анатолій Лавринюк.

«В час новітніх технологій значення паперової книги дещо нівелювалося, але погодьтеся, її ніхто не замінить. А ви є берегинями та охоронцями необмеженого запасу інформації, який збережений у книзі, – сказав присутнім Анатолій Лавринюк. – Я дякую вам за вашу клопітку роботу, яку мало хто бачить, але вона є важливою. Бажаю, щоб ваша робота приносила вам користь, а ви та ваші близькі були здорові й щасливі».

Відтак, за розвиток бібліотечної справи громади, секретар селищної ради вручив бібліотекарям заслужені відзнаки.

Почесну грамоту управління культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації отримала Тетяна Артемук – бібліотекар ІІ категорії Старовижівської публічної бібліотеки комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Старовижівської селищної ради;

Окрім того, оголошено подяку Старовижівської селищної ради колективу Старовижівської публічної бібліотеки комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Старовижівської селищної ради.

Святковий настрій всім присутнім дарували працівники Центру культури та дозвілля.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене