Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 9f5e1972700fd741e531bdf3f1667863 V 1Територіальні громади, відразу після свого створення, вступивши в новий етап розвитку, аби бути успішними й відомими, прикладають чимало зусиль для формування свого візуального позитивного образу.
 Загальновідомо, що перше враження – найсильніше, тому уявлення про територіальну громаду може сформувати навіть заочне знайомство з місцевою символікою. Юридичною основою для впровадження місцевої символіки є Закон «Про місцеве самоврядування в Україні». Важливим для ідентичності та промоції громади є логотип, який орієнтований на позитивне сприйняття територіальної спільноти іншими, використовується для територіального брендування.
 Упродовж травня-серпня 2021 року (відповідно до розпорядження Старовижівського селищного голови від 12 травня 2021 року №83) було проведено відкритий творчий конкурс на визначення логотипу та слогану територіальної громади Старовижівської селищної ради. Переможцем конкурсу став житель селища Баглик Василь Григорович.
Ідея логотипу Старовижівської територіальної громади – органічність, енергія та гармонія. В графічному символі зашифровано ряд образів, що позиціонують Старовижівську територіальну громаду:
1. Графічні символи людей у будинку складаються із 6 елементів, щосимволізує 6 сільських рад, які обʼєднались під одним спільним дахом селищної ради у єдину Старовижівську ТГ.
2. Образ будинку, як образ затишку та безпеки, символ добробуту та заможності.
3. Здійняті до неба руки у людей символізують солідарність, єдність та духовну силу жителів нашої громади.
4. Графічний символ хвилі символізує наші озера річку Вижівку та безліч добротних ставків в господарках жителів громади.
5. І всю цю композицію лагідно огинає гілочка дерева, що символізує наші неповторні, повні грибів та ягід ліси.
Графічний елемент має 3 кольори: голубий, зелений, жовтий (сонячний). Вони символізують воду, ліс, житні та пшеничні лани –як основні багатства краю.
Графічний елемент виконаний у мінімалістичній формі, що дозволяє йому легко сприйматись та запамʼятовуватись. Також ця форма дає можливість легко використовуватись на всіх рекламних та маркетингових носіях. Простота кольорів і графічного рішення унеможливить «розмазування» його на принтерах, а також дозволить легко використовувати на нестандартних носіях - картон, скло, дерево, матерія.
Громада планує використовувати логотип на презентаційних матеріалах, в соціальних мережах, сувенірних матеріалах, візитівках, комунальній техніці, упаковці продукції, тощо.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене