Сайт joomix.org
Новини
header

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення, правопорушення пов'язані із корупцією, а також інші службові зловживання з боку посадових осіб 16 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області, Ви можете повідомити за адресами:

  1. 44401, смт. Стара Вижівка, вул. Соборності, 20, звернутися електронним листом на адресу "16 ДПРЧ смт Стара Вижівка" Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; чи на «телефон довіри» (03346) 2-16-01, (097) 252-89-02.  16 державна пожежно-рятувальна частина 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області.
  2. 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6, звернутися електронним листом на адресу "Сектор запобігання та виявленння корупції" Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; чи на «телефон довіри» (0332) 252-011, (067) 811-05-06.  Головне управління ДСНС України у Волинській області. Також повідомляємо про функціонування «телефону довіри» (044) 289-12-41 та електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На офіційних веб-сайтах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області у розділі «Звернення громадян» функціонує рубрика «Інтернет-приймальня», за допомогою якої, Ви маєте можливість звернутися до вищеназваних структур

Анонси та оголошення

Error: No articles to display

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Публічні закупівлі

Освіта

Культура

Соціальний захист

Центр надання адміністративних послуг

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене