Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 2bd60d6538dbc90c6879326484f37b41 VКушнірук Анатолій Петрович – вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.с.Смолярі, який у цьому навчальному році став учасником всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2021» у номінації «Трудове навчання», здобув перемогу у першому зональному турі й був номінований як «Вчитель - практик» у другому обласному турі конкурсу.
Вчительська професія одна з найдавніших і разом з тим найсучасніших професій, яка потребує мобільності, гнучкості, адаптивності. І не важливо, де працює вчитель у місті чи селі, у престижному ліцеї чи невеличкій загальноосвітній школі. Він відчуває відповідальність за формування нового покоління, за розвиток нової генерації мислителів і творців. А для цього потрібно бути творчою особистістю, здатною постійно вдосконалюватися, змінюватися за покликом часу, знаходити нові підходи до учня, прагнути бути цікавим для покоління андроїдів і крутих гаджетів.
    Щиро вітаємо нашого талановитого педагога з професійним успіхом!Зичимо творчого піднесення, душевної рівноваги і ніколи не втрачати того дорогоцінного таланту, яким наділив Господь: уміння вчитися і вчити інших.

Гуманітарний відділ селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене