Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20210224 101156Сьогодні, 24 лютого 2021 року в адміністративному приміщенні за адресою: смт Стара Вижівка, пл. Миру, 3, відбулося восьме засідання сесії селищної ради восьмого скликання.

          Декілька питань винесених на розгляд сесії виявились дуже дискусійними, проте завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу вдалося прийняти ряд надзвичайно важливих для життєдіяльності Старовижівської громади рішень.

 

          Зокрема, проголосовано рішення «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», яке надасть можливість Центру надання адміністративних послуг Старовижівської селищної ради здійснювати даний вид реєстраційних дій.

Внесено зміни до Комплексної програми соціального захисту населення по Старовижівській селищній раді на 2020-2021 роки.

Затверджено Положення про надання платних послуг закладами культури Старовижівської селищної ради.

На посаду старости сіл Поліське, Чевель, Брунетівка затверджено Куцика Миколу Миколайовича.

Серед іншого, депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України, Уповноваженої з прав людини та генпрокурора щодо несправедливого та необґрунтованого вироку Приморського районного суду Одеси у справі Сергія Стерненка – українського громадського діяча та правника, активного учасника Революції Гідності, який відомий своєю активною українською позицією, яким його засуджено до 7 років і 3 місяців.

Розглянуто ряд питань комунальної власності та більше тридцяти земельних питань.

На завершення сесії, селищний голова Василь Камінський побажав усім міцного здоров’я, успіхів, плідної праці та тільки позитивних подій в майбутньому.

Апарат Старовижівської

селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Консультативно-дорадчі органи

Безоплатна правова допомога

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене