Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20210106 102328Сьогодні, 06 січня 2021 року, в залі комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради», відбулося позачергове засідання п’ятої сесії Старовижівської селищної ради восьмого скликання, на яке прибули 17 депутатів від загального складу ради.

          На розгляд засідання було винесено 44 питання по яких прийнято 44 рішення.

          На початку засідання, селищний голова Василь Камінський вручив відзнаки селищної ради жителям громади.

         

Так, за високу громадянську свідомість, активну участь у розвитку Старовижівської громади, ініціативність та старання для покращення благоустрою її населених пунктів нагороджено: жителя с. Брідки Богдана Остапука, жителів смт Стара Вижівка Галину Філонюк та Оксану Дубій та жителя с. Смоляри Василя Дейнеку.

          Після вручення відзнак, селищний голова привітав Анатолія Лавринюка, Ярослава Косінського та Андрія Солуяна з днями народження, які вони відзначали на початку січня.

          Депутати підтримали депутаський запит Сергія Панасюка до оператора мобільного зв’язку «Київстар», щодо забезпечення якості зв’язку в населених пунктах громади.

          Було вирішено ряд питань, що стосуються роботи закладів охорони здоров’я громади, а саме: внесено зміни до рішення селищної ради від 23.12.2020 № 4/3 «Про Програму   стимулів та розвитку первинної медичної допомоги Старовижівської ОТГ та фінансової підтримки КНП «Старовижівський ЦПМД» на 2021 рік», а також затверджено в новій редакції статут даного підприємства та його фінансовий план на 2021 рік. Окрім того, затверджено Програму   фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старовижівська центральна районна лікарня» та його фінансовий план на 2021 рік.

          Розглянуто ряд питань, що стосуються комунальної власності селищної ради. Затверджено Перелік другого типу об’єктів комунальної власності Старовижівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону та прийнято рішення про передачу з комунальної власності селищної ради у комунальну власність Дубівської сільської ради нерухомого майна Буцинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та Секунського фельдшерсько-акушерського пункту.

          Прийнято рішення про призначення директорів закладів загальної середньої освіти. На посаду директора ЗОШ І-ІІ ступеня с. Галина Воля призначено Лесю Селех та на посаду директора ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Мизове Любов Шум, які пройшли відповідний конкурсний відбір та були рекомендовані конкурсними комісіями для призначення на ці посади.

          До структури комунального закладу «Центр культури і дозвілля Старовижівської селищної ради» включено Старогутівський сільський будинок культури та бібіотеку с. Стара Гута.

          Далі розглянули земельні питання, яких було більше тридцяти.

          На завершення сесії, селищний голова Василь Камінський привітав усіх присутніх з наступаючими різдвяними святами, побажав усім міцного здоров’я, успіхів, плідної праці та тільки позитивних подій в майбутньому.  

  

       

Апарат Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене