Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 2acc3633fa2e95d5f6a8bc6436b9fa9f VОсінньої пори, у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

З нагоди свята урочисті заходи організовано в комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради». До уваги присутніх було продемонстровано презентацію про роботу Центру, його завдання та функції.

Перед колективом закладу виступив селищний голова Володимир Семенюк, який у своєму вітальному слові високо оцінив роботу працівників соціальної сфери, зауваживши, що її обирають за покликом душі.

Лише люди з великим щирим серцем, ті, хто завжди готові прийти на допомогу, можуть працювати за такою нелегкою, але надзвичайно потрібною професією, - зазначила начальник гуманітарного відділу Валентина Яриніч.

Грамотою Старовижівської селищної ради за сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагородженна Наталія Крощук - соціальний робітник села Смолярі. Оголошено Подяку Центру соціальному робітнику з 25-річним трудовим стажем Раїсі Сарапін з села Мизове.

На завершення заходу директор-завідувач відділення соціальної допомоги вдома Антоніна Кулик подякувала колективу, побажала міцного здоров’я, терпіння, достатку, благополуччя, сімейного затишку, щастя, успіхів у роботі і щоб почесне звання соціального працівника завжди лишалося шанованим людьми.

КЗ «Центр надання соціальних послуг Старовижівської селищної ради»

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене