Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 13 жовтня в місті Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся Чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодші за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна 2020».

У змаганнях брали участь збірні команди районів та міст обласного значення, ОТГ, ДЮСШ Волинської області. Команду Старовижівської ОТГ представляли вихованці секції «Легка атлетика» (керівник Яцук О.В.) Старовижівського ЦДЮТ. Найкращий результат для нашої команди на дистанції біг 400 м здобули: Марія Грабовець – 5 місце та Олексій Ковальчук – 8 місце. Загалом, у змаганнях взяли участь 230 учасників.

У Чемпіонаті збірна команда міста Луцька, до складу якої увійшли найсильніші спортсмени, виборола перше місце.

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо заслужених перемог у новому легкоатлетичному сезоні!