Сайт joomix.org
Новини
header

Цими вихIMG 9028ідними на Волині змагались орієнтувальними з усієї України. У лісових масивах поблизу м. Луцька проходила Матчева зустріч серед клубів зі спортивного орієнтування, куди з’їхались понад 300 учасників з 16 областей України.

Вихованка КЗПО «Старовижівський ЦДЮТ» Оксенчук Соломія (тренер Оксенчук Тетяна) виступала у складі збірної команди Луцької федерації спортивного орієнтування.
Насичені дні змагань, запекла боротьба, сприятлива і не дуже погода, надзвичайно святкова атмосфера - такими запам'ятаються ці змагання.У перший день проходила шестиетапна естафета, де перемогу вибороли учасники м.Львова, Харькова і Києва. Інтрига, хто виграє головний перехідний кубок, тривала до фінішу останніх учасників фаворитів змагань. Володарем цьогорічного кубку стала команда з м.Києва. Друге місце виборола команда Луцької федерації спортивного орієнтування ЛФСО, а третіми в командній боротьбі стали учасники зі Львова.