Сайт joomix.org
Новини
header

Щиро вітаємо педагогічний та учнівський колективи Старовижівського центру дитячої та юнацької творчості з Днем позашкілля, що відзначається 25 вересня.

IMG 0Висловлюємо щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є її невідʼємною і унікальною ланкою, головна мета якоЇ – забезпечення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, задоволення їх інтересів у професійному самовизначенні.

Наш комунальний заклад позашкільної освіти «Старовижівський центр дитячої та юнацької творчост» – свій маленький світ, маленька частинка України.

Саме до нас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, що має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. І саме з нагоди Дня позашкілля керівники гуртків та секцій провели ряд заходів із своїми вихованцями, а саме спортивні турніри з волейболу, футболу, настільного тенісу, змагання з легкої атлетики, з техніки пішохідного туризму, майстер-класи з паперопластики, хореографії, водного та велосипедного туризму.

Тож шановні педагоги прийміть щирі та сердечні вітання зі святом!

Ми впевнені, що тільки доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців в день радості та щастя!

 Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі Ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

  Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у нашій благородній справі!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене