Сайт joomix.org
Новини
header

IMG d579de187780e0ab6a70aa3bbc15c596 VЦими днями волейбольні команди Старовижівської селищної ради стали учасниками трьох змагань з пляжного волейболу.

21 серпня дві команди в складі: Олександра Гурського та Генадія Хлопука, Петра Чорного та Олександра Сахарчука представили Старовижівську селищну ОТГ у відкритому турнірі з пляжного волейболу серед команд ветеранів 35 років і старше, присвяченого Дню Незалежності України, що проходив в селі Уховецьк Ковельського району. Серед восьми заявлених команд, наша Старовижівська (О. Гурський, Г. Хлопук) здобули третє місце.

22-23 серпня на озері Озюрко Камінь-Каширського району проходив обласний фестиваль з пляжного волейболу на кубок Волинського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», на участь в якому було заявлено дві команди Старовижівської селищної ОТГ (Петро Чорний та Генадій Хлопук, Олександр Гурський та Віталій Базюк). Поборотись за звання найсильніших на обласний фестиваль завітала рекордна кількість команд, а це 31 команда з різних куточків Волині. У підсумку напруженої боротьби наші команди здобули перемогу у своїх вікових категоріях:

- чоловіки до 35 років І місце – команда Стара Вижівка в складі Олександра Гурського та Віталія Базюка;

- чоловіки 35-45років І місце – Стара Вижівка в складі Петра Чорного та Генадія Хлопука.

Волейбольна команда О. Гурського та В. Базюка також прийняла участь в 2 турі Чемпіонату України 2020 року з волейболу серед чоловіків, який проходив цими днями у смт Минів Рівненської області.

Бажаємо нашим волейболістам і надалі брати участь в різноманітних турнірах та здобувати перемоги.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене