Сайт joomix.org
Новини
header

   IMG 20200821 104354 resized 20200821 055907107 21 серпня 2020 року відбулася робоча зустріч директорів і заступників директорів з навчально -виховної роботи закладів загальної середньої освіти Старовижівської селищної ради з працівниками гуманітарного відділу, зокрема, начальником відділу Яриніч Валентиною Панасівною та завідувачкою методичним кабінетом Демчук Галиною Володимирівною. На порядку денному були питання щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, здійснення «коригуючого навчання» в І семестрі, нових підходів до підвищення кваліфікації педагогічних працівників, успішного старту НУШ у 3 класі, проведення серпневих педагогічних рад у школах. 
   Також у нараді брав участь селищний голова Семенюк Володимир Іванович, у ході розмови з яким керівниками ЗЗСО було озвучено проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, визначено шляхи їх вирішення та надано відповідні рекомендації і доручення щодо забезпечення виконання поставлених питань.
Робоча зустріч стала результативною для кожного з учасників, бо дала змогу визначити професійні траєкторії розвитку закладів освіти в новому 2020/2021 навчальному році.

                               Легкого старту усім закладам освіти Старовижівської ОТГ у  новому навчальному році!

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене