Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20200728 104101Понад тисячу років тому відбулася важлива подія, яка змінила хід історії, ціннісні орієнтири й визначила долю багатьох поколінь українців. Йдеться про хрещення Київської Русі-України, яке відзначають у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого. Цього року Україна святкує вже 1032-гу його річницю.

28 липня у Старій Вижівці біля пам’ятного знаку, встановленого до 1000-річчя хрещення Русі (що на Обеліску Слави) відбувся подячний молебень з нагоди свята.

Захід відбувся за участі представників омісцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників окремих установ, підприємств та організацій, закладів.IMG 20200728 100645

Святковий молебень відслужили благочинний Старовижівської округи, настоятель Свято-Преображенського храму селища Стара Вижівка – архімандрит Давид та настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ – отець Володимир.

З нагоди свята присутніх привітали: секретар Старовижівської селищної ради Євгенія Рябук та голова райдержадміністрації Максим Приймачук, які побажали, щоб свято хрещення Київської Русі примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене