Сайт joomix.org
Новини
header

IMG a183f164e66e43e42ddb17dc47c3eeac V76 років пройшло з того часу, коли наш край визволили від фашистських загарбників. Ця знаменна пам’ятна дата об’єднала всіх жителів громади, району, адже пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави.

Сьогодні в смт Стара Вижівка відбулися урочистості з нагоди свята. Представники районної державної адміністрації, районної та селищної рад, закладів, підприємств, установ та організацій селища, громадськості поклали квіти до Обеліску Слави та склали шану пам’яті загиблим героям, які в ті полум’яні роки звільнили від окупантів рідну землю.

З вітальним словом виступили: селищний голова Володимир Семенюк, голова районної державної адміністрації Максим Приймачук, заступник голови районної ради Роман Цалай. Микола Шаясюк – представник ветеранської організації та благочинний Старовижівської округи архімандрит Давид долучилися до привітань.

Такі ж урочисті покладання квітів до пам’ятних місць, Обелісків, меморіалів відбулися в усіх населених пунктах Старовижівської селищної ради.

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Соціальний захист

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене