Сайт joomix.org
Новини
header

07На виконання рішення Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 15.07.2020 р. № 28), рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старовижівської селищної ради (протокол від 16.07.2020 р. № 11), секретарем ради Євгенією Рябук видано розпорядження від 16.07.2020 р. № 144 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території Старовижівської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відповідно до якого встановлені раніше карантинні обмеження дещо послаблено.

 

        Так, з 20 липня 2020 року дозволено відвідування закладів дошкільної освіти, за умови дотримання вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25.

          З 16 липня 2020 року дозволено роботу закладів громадського харчування з 7.00 до 23.00 години, з дотриманням вимог Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 р. № 32.

          Дозволяється діяльність закладів культури з наповненістю до 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або розміщення однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури, а також проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід.

          З текстом розпорядження можна ознайомитись на сайті Старовижівської селищної ради, в рубриці «розпорядження».

         

          Апарат Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене