Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20200710 111549Сьогодні 10.07.2020 року, відбулося позачергове засідання вісімнадцятої сесії Старовижівської селищної ради сьомого скликання, на яке прибули 16 депутатів. На розгляд сесії було винесено 84 питання, за результатом розгляду яких було прийнято 83 рішення.

На початку засідання було заслухано звернення від депутатів ради.

Прийнято рішення про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території селищної ради.

Внесено зміни до рішень Старовижівської селищної ради: від 27.06.2019 р. № 7/3 «Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Старовижівської селищної ради на 2020 рік» та від 27.06.2019 р. № 7/12 «Про затвердження ставок туристичного збору на 2020 рік».

Встановлено пільгову ставку орендної плати за земельні ділянки в межах населених пунктів Старовижівської селищної ради на період дії обмежувальних заходів, в зв’язку з оголошенням карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Надано попередню згоду на прийняття майна із спільної власності сіл селища Старовижівського району до комунальної власності селищної ради.

Окрім того, депутатами підтримано зміни до рішення Старовижівської селищної ради від 22.01.2020 р. № 14/11 «Про утворення Молодіжної ради при Старовижівській селищній раді».

Заслухано звіт селищного голови «Про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами ради за 2019 рік».

Прийнято рішення «Про безоплатну передачу матеріальних цінностей на баланс комунального некомерційного підприємства «Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Старовижівської районної ради».

Більше 70 прийнятих рішень стосувалося земельних відносин.

На завершення сесії, селищний голова Володимир Семенюк щиро подякував депутатам за наполегливу та плідну роботу та побажав успіхів у майбутньому.

Апарат Старовижівської селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене