Сайт joomix.org
Новини
header

4hvstb 3vamvhjmg7pqhav3dlh63qi2xhxdcvpb 750x400Епідемічна ситуація з COVID-19 в Україні та області зокрема, вкрай напружена та небезпечна. Уже другий тиждень поспіль іде зростання кількості нових випадків COVID-19. При цьому збільшилася кількість людей, у яких виявили пневмонію та осіб котрі потребують госпіталізації. За статистикою, у найбільшій зоні ризику ураження коронавірусом перебувають люди старшого віку. Знижений імунітет та хронічні хвороби роблять їх особливо вразливими.

Від початку пандемії станом на 24 червня у Волинській області лабораторно підтверджено 1955 випадків інфікування коронавірусом. Аналіз підтверджених випадків за віковою групою показує, що майже 50% захворілих це особи віком 50 років та старші. За цей період в області померло 57 осіб, з їх числа 47 осіб (майже 84%) саме з цієї вікової категорії. Майже усі померлі хворіли перед тим, як заразились коронавірусом: близько 55% мали хворобу серця, в тому числі гіпертонію, 12% — цукровий діабет, 7% онкологічні захворювання, 1-5% становили хронічні захворювання нирок, органів дихання та інші.

Пам’ятайте, це не просто статистика, за кожною цифрою – життя людини. Життя та здоров’я наших батьків і матерів, дідусів і бабусь, тому саме зараз вони потребують Вашої посиленої уваги та підтримки.

А допоможуть зберегти здоров’я Ваших близьких прості і дієві поради:

- Детально розкажіть своїм рідним про небезпеку коронавірусу, симптоми захворювання та необхідність негайного звернення до лікаря уразі появи підвищеної температури, кашлю, нежитю чи проблем із диханням.
- Не залишайте рідних без спілкування, підтримуйте їх емоційний стан, щоб вони не відчували себе пригніченими через самотність.
- Поінформуйте рідних про основні методи запобігання хворобі: регулярне миття рук з милом, дезінфекція рук і поверхонь спиртовмісними засобами та носіння маски, самоізоляція, часте провітрювання приміщень. Щоб руки були чистими, їх достатньо мити з милом під проточною водою протягом 20 секунд. Миття рук обов’язкове: до, під час і після приготування їжі; перед споживанням їжі; до і після догляду за хворим; до і після обробки порізів або ран; після видування носу, кашлю або чхання; після того, як винесли сміття, а також, якщо торкалися домашніх тварин чи корму, прибирали за твариною, тощо.
- Забезпечте їх усім необхідним, щоб вони не мали потреби виходити з дому. Придбайте для них продукти, предмети першої необхідності, ліки та антисептики.
- Спілкуючись із рідними, дотримуйтеся дистанції та правил гігієни, щоб не заразити їх і не заразитися самим.
- Частіше запитуйте рідних про стан їх здоров’я.

10 Piklujtes pro litnih lyudej web587c457 yak dohlyadaty za litnimy ludmy v chas carantynu

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене