Сайт joomix.org
Новини
header

IMG 20200625 09594125 червня 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.
Прийнято рішення про встановлення меморіальної дошки з портретом на будівлі ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Мизове учаснику бойових дій Тишику Юрію Анатолійовичу, який загинув 3 жовтня 2019 року під час виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції.
Відповідно до Закону України «Про відходи» затверджено графік вивезення твердих побутових відходів в смт Стара Вижівка, с. Брідки, с. Нова Вижва, с. Борзова, с. Чевель на ІІ півріччя 2020 року.
Присвоєно адреси об’єктам нерухомого майна (індивідуальним житловим будинкам).
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2004 року №1181 «Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів» з метою впорядкування встановлення пам’ятника «Борцям за Волю і Незалежність України» прийнято рішення про перенесення пам’ятника, розташованого біля приміщення Пенсійного фонду України і встановлення його на території на обеліску Слави селища.


З метою популяризації здорового способу життя в родинах та стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів Старовижівської громади прийнято рішення про проведення онлайн-конкурсу «Родина на відпочинку - 2020» з 26 червня по 06 липня 2020 року.
Детально з рішеннями виконавчого комітету Старовижівської селищної ради можна ознайомитись на нашому сайті у розділі "Засідання виконавчого комітету".

IMG 20200625 100215

Виконавчий комітет селищної ради

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене