Сайт joomix.org
Новини
header

DSC 8458 Талант завжди родом із дитинства. І лише на благодатній ниві навчання та виховання він проросте унікальним даром змалечку досягати нових вершин у науково-дослідницькій діяльності, спорті та позашкільній і творчій роботі. Старовижівщина щороку відома досягненнями своїх обдарованих дітей. Саме вони – 45 учнів та 7 команд із НВК «ЗОШ ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка, Старовижівського Центру дитячої та юнацької творчості, загальноосвітніх шкіл с.Смолярі, с.Мизове, с.Галина Воля, с.Седлище, с.Поліське протягом 2019/2020 навчального року здобували перемоги в олімпіадах і змаганнях, турнірах і чемпіонатах. Це саме їх імена звучали як імена переможців, призерів, лауреатів, дипломантів, чемпіонів різноманітних заходів. Саме їх серця сповнювалися гордістю,що вони примножують славу Старовижівщини як благодатного місця, що дарує Україні нові імена, нові відкриття, нові таланти.

Цими днями в ході зустрічей селищного голови Володимира Семенюка та начальника гуманітарного відділу Валентини Яриніч з учнями шкіл та вихованцями гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти відбулося вшанування обдарованої молоді Старовижівщини. В умовах карантинних заходів очільники місцевої влади та органів управління освітою відвідали заклади освіти, зустрілися з талановитими учнями та їх наставниками, вручили грошові премії та оголосили слова подячності за вагомі результати, досягнуті в різноманітних конкурсах та змаганнях обласного,всеукраїнського та міжнародного рівня. Важливо зазначити, що піднятися на вершину слави обдарованим дітям допомогла жага знань, наполегливість та постійна підтримка 29 талановитих педагогів – наставників, результативна праця яких також була відзначена грошовою винагородою.

Багата Старовижівщина талановитими особистостями, яскравими і неординарними! Вони – наша гордість, вони обрані Його Величністю Талантом. Й не забариться той час, коли ці діти прославлять Україну !

ЗОЛОТИЙ ФОНД СТАРОВИЖІВЩИНИ -2020

 

Сесії селищної ради

Засідання виконавчого комітету

Розпорядження

Селищний бюджет

Програма соціально-економічного розвитку

Регуляторна політика

Освіта

Культура

Центр дитячої та юнацької творчості

Центр надання соціальних послуг

Дитяча музична школа

Старовижівський краєзнавчий музей

Конкурс на заміщення вакантних посад

Консультативно-дорадчі органи

Вхід на сайт

Корисні посилання

создание веб сайтов в Коростене